KONST / Litografier / Färglitografi 11482445
nr 1148 2445
Christina Rundqvist Andersson
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Trollskogen, signerad och numrerad 65/70, motivet: 48x64
Christina Rundqvist Andersson, svensk bildkonstnär och skulptör född 1940.
Utrop:
500 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:36:30
Christina Rundqvist Andersson
Läs mer om Christina Rundqvist Andersson